“Дніпрогаз” нагадує: передати показання лічильника газу необхідно з 1 по 5 серпня

Своєчасна передача показань дає змогу зафіксувати реальні обсяги споживання газу, сформувати коректні платіжки та сплачувати лише за використаний енергоресурс.

“Дніпрогаз” нагадує: передати показання лічильника газу необхідно з 1 по 5 серпня

Зверніть увагу! Незалежно від зміни постачальника приймає та обробляє показання лічильника виключно Оператор ГРМ. На території Дніпра та Дніпровського району - це АТ “Дніпрогаз”.

У встановлені законодавством терміни “Дніпрогаз” передає показання лічильників до єдиної інформаційної платформи Оператора газотранспортної системи України, де їх обробляє постачальник газу та здійснює нарахування за спожите блакитне паливо.

Скористуйтеся будь-яким онлайн-сервісом на вибір із запропонованого переліку вже зараз та будьте впевнені у коректності нарахувань за спожитий газ:

  •  особистий кабінет на сайті 104.ua — http://surl.li/azgnz;
  • мобільний додаток 104.ua:
  1. для Android https://cutt.ly/0Jvd77E
  2. для iPhone https://cutt.ly/RJvd65V
  • чат-бот 7104ua у Viber — http://surl.li/azgon;
  •  паблік-аккаунт ua7104_bot у Telegram — https://t.me/ua7104_bot
  • Контакт-центр за номерами: 056–78–78–104 або 067–62–63–104.

Споживачів, які тимчасово залишили своє житло, і, відповідно, не користуються газом, просимо за можливості також продублювати попередньо передані показання.

Нерідко через певні обставини наші споживачі забувають передавати показання лічильника вчасно. Аби уникнути такої проблеми - радимо придбатимодем дистанційної передачі даних 104.ua SMART. Це високоякісний сертифікований прилад українського виробництва, який монтується на лічильник та самостійно передає обсяги спожитого енергоресурсу. 

Він автоматично надає всі дані до газорозподільної компанії, а Вам лишається лише контролювати обсяги газоспоживання в «особистому кабінеті» на сайті 104.ua або через мобільний додаток у смартфоні.

Придбати такого «розумного» помічника можна у 104.ua Клієнтських просторах нашого міста за адресами: 

  • вул. Паторжинського, 24; 
  • просп. Слобожанський, 96-А.

Детально ознайомитися з характеристиками модему дистанційної передачі даних 104.ua SMART та придбати прилад самостійно можна на сайті market.104.ua.