Дніпропетровщина отримала від Спілки вірмен України та Уряду Вірменії 10 тонн медичної допомоги

Область отримала гуманітарний вантаж. 10 тонн медикаментів і витратних матеріалів, що стануть в нагоді під час операцій та обробки ран. Все для однієї з лікарень Дніпропетровщини, в якій рятують поранених військових. Допомога від діаспори та Уряду Вірменії.

«Зустрічав в ОВА Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Вірменія в Україні. Владімір Карапетян приїхав не з порожніми руками, а з допомогою від Уряду його країни. Загалом – 10 тонн гуманітарки. Вся для медзакладу регіону. Того, де рятують життя оборонців. У коробках – необхідні для цього препарати та лікарські засоби. Вдячний за таку підтримку», – зазначив начальник ОВА Сергій Лисак.

Ініціатором цієї допомоги стала Спілка вірмен України. Вона об’єднує представників діаспори з різних областей. Доправити ж вантаж до регіону допоміг Благодійний фонд «Штаб вірмен Дніпра».

«Тут я вчетверте. Втім, саме цей візит особливий, адже супроводжував гуманітарну допомогу медичного призначення. Її загальна вартість майже 75 тис доларів. Це те, чим готові були підтримати просто зараз. Ми радіємо відносинам, які складаються між нашими країнами. І мій візит до Дніпра також є символом цього», – додав Владімір Карапетян. 

Подальші кроки співпраці керівництво області та представники делегації на чолі з Послом обговорили вже за круглим столом. Далі їх опрацює Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Його створили для ефективної роботи з іноземними державами і за ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.