«Завжди поруч з вами»: на Дніпропетровщині ввели в обіг марку до 30-річчя «Укрпошти»

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову марку від Укрпошти. Випуск присвячений 30-річчю самої компанії. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

Нова марка – третя із серії про героїчні професії. До цього випуски присвячували працівникам критичної інфраструктури та залізничникам. Тепер – пересувним поштовим бригадам. Таких в області понад 100. Вони працюють у найвіддаленіших куточках.

Кожна мобільна група поспішає до людей попри повітряні тривоги та обстріли. Разом з оборонцями бували й на неспокійних територіях Херсонщини.

 «На працівниках «Укрпошти» важлива місія. Вони зберігають зв'язок між людьми. Цінність цього ми неабияк відчули під час великої війни. Вони роблять все, аби вчасно доходили листи. Щоб українці могли обмінюватися посилками всередині країни та по світу. А ще – отримували виплати», – зазначив перший заступник начальника Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов. 

Спецпогашення символічно провели у музеї.

Місці, де представлена історія «Укрпошти», багато цікавих артефактів.

«Ми працювали і працюємо для людей. Надто під час повномасштабного вторгнення. За підтримки країн ЄС втілили проєкт з обміну ламп розжарювання на енергоощадні. Тим самим підтримали енергосистему нашої держави. Організували виплату допомоги на вокзалі. Для зручності людей, які приїжджають евакуаційними потягами», – сказав операційний директор Східного регіону АТ «Укрпошта» Антон Ізотов.

Дніпрянин Сергій прийшов за новим випуском.

Каже, любить збирати українські патріотичні марки. Є усі, створені за час повномасштабного вторгнення. Починаючи з першої, про російський воєнний корабель.

«Нову додам до колекції, а ще відправлю родині закордон. Частину залишу для обміну з іншими філателістами. Це ж історія. Наступним поколінням буде цікаво, як ми свою країну захищали», – сказав чоловік. 

Дніпропетровщина отримала 6 тис блоків. Загальний тираж по Україні – 200 тис примірників. Випустили конверт першого дня і художню листівку. Відсьогодні марку можна придбати в усіх відділеннях Укрпошти або онлайн.