Дніпропетровщина отримала відзнаку за втілення ініціативи «Відкритий Уряд»

На Дніпропетровщині продовжують втілювати ініціативу «Партнерство «Відкритий Уряд». За значний внесок у її впровадження та розвиток область отримала відзнаку на саміті у Кореї. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОДА Іван Начовний, передає прес-служба.

Дніпропетровщина отримала відзнаку за втілення ініціативи «Відкритий Уряд»
«Основна мета ініціативи – впровадження технологій електронного врядування та демократії. Дніпропетровщина втілює масштабний проєкт найактивніше. Зокрема, запровадила регіональний віртуальний офіс електронних адмінпослуг», – зазначив Іван Начовний.

Він додав: нині Дніпропетровщина – єдина область країни, де технології електронного урядування впроваджені у ЦНАПах всіх громад. До системи «Віртуального офісу» підключені 63 Центри. У ній працюють понад 560 адміністраторів та більш ніж 720 інших надавачів адмінпослуг. Зареєстровані понад 2 млн адміністративних справ та 10 тис особистих кабінетів.

Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» передбачає, насамперед, доступ населення до інформації у форматі відкритих даних, впровадження системи електронних послуг, петицій та звернень.