Контролери АТ «Дніпрогаз» відновлюють зняття показань лічильників

АТ «Дніпрогаз» інформує споживачів газу Дніпра та Дніпровського району, що з 13 травня контролери компанії відновлюють свою роботу в штатному режимі. Це означає, що фахівці продовжать фіксацію показань лічильників, встановлених у газифікованих квартирах та приватних домоволодіннях дніпрян.

Контролери АТ «Дніпрогаз» відновлюють зняття показань лічильників
В умовах війни наша компанія не призупиняла свою роботу ні на хвилину. Фахівці «Дніпрогазу» щоденно працюють для підтримки газорозподільної системи міста у належному технічному стані, а також забезпечують сталий та безпечний розподіл газу у домівки клієнтів.

«У цей важкий для всієї країни час ми маємо разом тримати енергетичний фронт нашої держави. Одним із важливих аспектів роботи газорозподільної компанії є забезпечення комерційного обліку спожитого газу»,– йдеться у повідомленні компанії.

Для зняття контрольних показань контролери використовують спеціалізований мобільний додаток, що унеможливлює помилки та похибки. Разом з тим, це підвищує достовірність фіксації даних відлікового механізму. Контролер, окрім показань приладу обліку, у додатку фіксує модель лічильника, його розміщення, стан. Актуалізована інформація відразу потрапляє в базу даних та на платформу 104.ua, а власник помешкання може самостійно перевірити зафіксовані показання та контролювати свої розрахунки за послуги з газопостачання.

«Нагадуємо, що обов’язок споживача газу надавати безперешкодний доступ працівникам Оператора ГРМ до газових мереж та обладнання, у тому числі для контрольної фіксації обсягів спожитого енергоресурсу, передбачений Кодексом газорозподільних систем. Сама процедура зняття показань займає 2-3 хвилини. Тож просимо наших клієнтів з розумінням ставитися до виконання даного виду робіт і забезпечувати працівникам «Дніпрогазу» доступ до лічильників газу», – звертаються у компанії до споживачів.

Також газовики акцентують на тому, що усі працівники АТ «Дніпрогаз» мають службові посвідчення з фотографією та печаткою, в яких вказано прізвище, ім'я, по батькові, посаду, номер посвідчення.