Вони працюють без вихідних та відпочинку, в умовах постійної напруги, - Лукашук привітав із професійним святом медичних сестер

12 травня у календарі Міжнародний день медичної сестри. З нагоди професійного свята голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук нагородив цінними подарунками медсестер області. Він зазначив, що вони нині працюють без вихідних та відпочинку, в умовах постійної напруги й додав: робота лікарень без медичних сестер була б неможливою.

photo_2022-05-12_11-39-11.jpg
«Без вихідних, без відпочинку, в умовах постійної напруги — так сьогодні працюють наші медичні сестри. Не шкодуючи зусиль, вони завжди намагаються розрадити своїх пацієнтів і полегшити їхній біль, оберігаючи найцінніше — життя людини.

Вони щодня бачать хвороби, розпач, смуток, зневіру. Але попри це завжди допомагають здолати недуги, знаходять в собі сили підтримувати пацієнтів і дарувати надію на те, що все обов‘язково буде добре», - сказав Микола Лукашук.
photo_2022-05-12_11-39-27.jpg
Голова обласної ради переконаний: відданість та професіоналізм українських медсестер повертають людям віру у власні сили. Він подякував кожній з них за те, що їхні плечі витримують всю покладену на них професією відповідальність.
photo_2022-05-12_11-39-17.jpg
Працівниці медзакладів регіону дякували за уваги, бо у такі складні часи – добре слово надихає та додає сил рухатися далі.
photo_2022-05-12_11-39-23.jpg
«Ми дуже раді привітанню з професійним святом. Особливо зараз, під час війни, це дуже підняло настрій. Дякуємо за увагу й теплі слова», — зазначила медпрацівниця Ірина.