Модернізація точок доступу та розширення переліку сервісів: про розвиток мережі ЦНАП на Дніпропетровщині
На Дніпропетровщині модернізують ЦНАП. Впроваджують там нові послуги та діляться власним досвідом з іншими регіонами. Про розвиток мережі під час брифінгу розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.
«Продовжуємо вдосконалювати мережу ЦНАП області. Модернізуємо існуючі центри. У березні відкрили такі в Губиниській та Китайгородській громадах. Ремонт зробили місцевим коштом. З комп’ютерною технікою та меблями допоміг проєкт USAID», – зазначив Іван Начовний.
З березня у ЦНАП Солонянської селищної ради можна оформити закордонний паспорт або український – у вигляді ID-картки. Загалом таке обладнання вже мають 49 Центрів.
«У 16-ти ж встановлені принтери SWIFT PRO. Це означає, що там надають послуги сервісних центрів МВС. Можна отримати водійське посвідчення та зареєструвати авто. Зокрема, тепер це доступно і у дніпровському ЦНАП «Правобережний», – додав заступник начальника ОВА.
Для відвідувачів ЦНАП створюють безбар’єрний простір. На початку березня усі Центри регіону та їх філії забезпечили планшетами. Вони дають можливість підключити сервіс онлайн перекладача жестової мови. Втілити цей проєкт допомогли міжнародні партнери.
«Впроваджуємо й послуги з реєстрації актів цивільного стану. Молодят Дніпра запрошуємо на нову локацію для урочистого розпису – у ЦНАП в ТЦ «Караван», – сказав Іван Начовний.
Дніпропетровщина ділиться досвідом з іншими регіонами, як запустити комплексний сервіс «Я-Ветеран». Днями у місті Одеса проводили презентацію проєкту для Миколаївської, Херсонської та Одеської областей.
«На базі ЦНАП у Дніпрі відкрився Центр рекрутингу української армії. Його створили спільними зусиллями Міноборони, Генштабу ЗСУ, Дніпропетровської ОВА та міськради Дніпра. Там можна дізнатися про актуальні вакансії у війську та самостійно обрати підходящу. Таких центрів у місті вже два. Незабаром вони запрацюють і в інших куточках області», – розповів заступник очільника області.
Загалом на Дніпропетровщині працює 241 точка доступу до адмінпослуг. Цьогоріч там надали вже більш ніж 330 тис сервісів.