Молодь Дніпропетровщини об’єдналася у СпівДіяХаб для надання гуманітарної допомоги

На Дніпропетровщині працює місцевий осередок всеукраїнського волонтерського об’єднання СпівДія. Молодіжні організації та просто небайдужі люди збирають та надають гуманітарну допомогу тим, хто її потребує. Долучилися й підлітки з Дніпра. Про це розповіли під час брифінгу у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

1.jpg

«СпівДія – національна платформа, яка призначена для гуманітарної допомоги. Найперше, цивільному населенню, переселенцям. На Дніпропетровщині до неї підключені 12 молодіжних просторів. Наш центральний Хаб у Дніпрі. Молодіжна спільнота згуртувалася на волонтерському фронті», – зазначив заступник директора департаменту молоді і спорту ДніпроОВА Владислав Яцук.

Він додав, що створення платформи СпівДія – це ініціатива Офісу Президента. Долучилися чотири українські міністерства: Молоді та спорту, Охорони здоров’я, Розвитку громад та територій, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Волонтерами Хабу стали молодіжні організації «Helper», Молодіжна Рада Дніпра, небайдужі містяни. А ще викладачі і працівники закладів позашкільної освіти. На рівні з дорослими працюють підлітки. Допомагають переселенцям. Тим, які не мають можливості придбати продукти та речі першої необхідності. А ще мешканцям Дніпра, які через війну опинилися у скрутному становищі.

Активісти щодня обробляють сотні запитів, розподіляють та доставляють гуманітарну допомогу.

2.jpg

«Ми вже прийняли 60 тонн гуманітарних вантажів. Обробили майже 1,2 тис заявок. Якщо хтось хоче допомогти, потрібні продукти, речі жіночої та дитячої гігієни. Водіїв запрошуємо долучатися до розвезення соціальних наборів», – сказала директорка департаменту молодіжної політики та патріотичного виховання Дніпровської міськради Одарка Біла.

До Хабу можна завітати особисто або відправити електронний запит. Для цього оформити онлайн-заявку на сайті. Запит можуть подати й ті, хто шукає допомогу. Додаткова консультація за телефонами:  +38 093 507 63 57, +38 095 716 80 48. Звертатися можна щодня, крім неділі, з 9.00 до 17.00.