Пілотний проект «Центру підтримки бізнесу» стартував: відгуки та результати після першої лекції

11 жовтня, пройшло перше заняття учасників пілотного проекту «Як знайти ідею та перетворити її в успішний бізнес», організаторами якого виступило КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР. За два місяці навчання слухачам допоможуть визначитися з ідеєю для власної справи, скласти бізнес-план та прописати чітку дорожню карту до економічного ринку області. Начальник відділу розвитку підприємництва «Центру підтримку бізнесу» Ольга Філь в ході прес-конференції в ІА «Мост-Днепр» поділилася враженнями від першого заняття та розповіла про перші успіхи слухачів курсу.

До участі у пілотному проекті зареєструвалися представники різних громад, розказала Ольга Філь: два представники від Дніпра, а також учасники з Магдалинівського та Солонянського районів, Підгороднього і Межівської громади. Трансформаційного тренера Наталію Бобуненко слухачі курсу не відпускали майже три години. Та все недарма, каже Ольга Філь, бо частина слухачів вже у ході першого заняття визначилася з ідеєю для власної справи.
IMG_9800.JPG
«У людей вже виокремилися ідеї, з якими вони працюватимуть. Вони звузили свій фокус, сконцентрувалися на чомусь одному. Наприклад, з Підгороднього молода слухачка, громадська діячка Юлія Зайцева, прийшла на курс з масою ідей і не мала визначеності, на чому їй варто зупинитися, з чого розпочати. Відпрацювавши ці моменти за спеціальними методиками, вона звузила свій фокус на конкретній цілі і тепер впевнена, що зможе все», - розказала начальник відділу розвитку підприємництва «Центру підтримку бізнесу».

Допоможуть у цьому слухачам курсу і практичні заняття, які вони проходитимуть після лекцій. Найближче відбудеться вже у п’ятницю, 15 жовтня.

Також Ольга Філь розказала, що познайомившись один з одним, слухачі курсу вже об’єднуються у кооперації для співпраці у власних бізнес-проектах.

«Три людини прийшло на цей курс з ідеями підприємництва в сфері зеленого туризму, а один з учасників – із прагненням відшивати та реалізовувати цікаві національні костюми. Вони познайомилися і вже обмінялися координатами для опрацювання ідей подальшого співробітництва», - сказала представник «Центру підтримки бізнесу».

Начальник відділу розвитку підприємництва «Центру підтримку бізнесу» додала, що напрацювання пілотного проекту планують у подальшому покласти в основу обласної програми. Ольга Філь переконана: знання, які дають на курсі ТОП-фахівці у сфері підприємницької діяльності потрібні не тільки новачкам, але й тим, хто вже має власний бізнес.

«Ті знання, що ми даємо на курсі «Як знайти ідею та перетворити її в успішний бізнес», потрібні і тим, хто займається вже підприємництвом, бо це ключ до їх більш успішного ведення бізнесу», - резюмувала Ольга Філь.

Раніше представники КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР розказували, з чого розпочати власну справу та як вийти на економічний ринок України.