Стелу «Новомосковський район» демонтовано, – Рєзнік про причини такого рішення та ситуацію у місті

Ситуація у місті та регіоні залишається незмінною. Ворога на Дніпропетровщині немає, натомість збільшилася кількість обстрілів по всій лінії зіткнення. Про це у своєму ранковому зверненні повідомив міський голова Новомосковську. Він пояснив: мета таких дій –залякування населення та спроби досягти бодай якихось успіхів на полі бою.

b2694b990c60ab94017882d555e0891a.jpg
«На підступах до Дніпропетровщини ворог хаотично здійснює обстріли приватних садиб забороненими касетними боєприпасами. Лише за вчора над нашою областю було перехоплено та збито дві ворожі ракети комплексу «Точка-У». Постраждалих немає», – написав мер Новомосковська.

А у той час, поки ЗСУ боронить країну, Сергій Рєзнік закликав всіх працювати в тилу за себе й за хлопця, який пішов на фронт. Та відзначив ефективну роботу правоохоронців:

«Ефективно діє поліція – працівникам СБУ передано жителя Новомосковська, який фотографував об’єкти критичної інфраструктури міста. Попереджень щодо фото- та відеозйомок уже було вдосталь – тепер силовики вживаються жорсткі заходи впливу до нетямущих, бо ігнорування обмежень воєнного часу може спричинити жертви серед цивільного населення й знищення інфраструктури міста».

Мер Новомосковська попросив мешканців зберігати пильність Зберігаємо пильність, приглядаючи по можливості не лише за своїм майном, а й за власністю тих сусідів, які залишили свої домівки.

Також міський голова міста на Самарі прокоментував вчорашній демонтаж стели «Новомосковський район».

«По-перше, вона могла слугувати орієнтиром для військ агресора, а по-друге, на стелі були зображені заборонені законом про декомунізацію від 2015 року символи СРСР — серп і молот», – резюмував Сергій Рєзнік.