«Це насамперед комфорт для наших героїв, які лікуються у медзакладах Дніпра»: у нашому місті швацький цех створює унікальний адаптивний одяг
Цей швацький цех у Дніпрі створює унікальний адаптивний одяг.
![](https://i.most-dnepr.info/020/48/65f075323e33a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/028/23/65f0753af28f4.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/040/17/65f0754688cfd.jpeg)
«Це насамперед комфорт для наших героїв, які нині лікуються у медзакладах міста чи проходять реабілітацію. Комплект проєктується з урахуванням специфічних потреб та обмежень», — розповів Симеон Коротков, директор з постачання ТОВ «Модельєри».
![](https://i.most-dnepr.info/000/16/65f0771a1a052.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/057/44/65f0755758b2e.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/074/25/65f07568f0575.jpeg)
У чому унікальність такого одягу: він без проблем може ділитися на частини. «Наприклад кофтину можна одягнути однією рукою завдяки системі з липучок. Штани теж роздільні, бо штанини із липучками», — показала Тетяна Зайцева. Вона – розробляла цей одяг, адже син жінки воює з 2014 року.
![](https://i.most-dnepr.info/008/47/65f075a5d56c7.jpeg)
Подивитися на пошиття таких необхідних для наших захисників комплектів приїхав секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара. Сьогодні він черговий по місту.
![](https://i.most-dnepr.info/026/14/65f075b75a71b.jpeg)
«Такий одяг дуже важливий під час лікування та реабілітації наших захисників. Ба більше, він знадобиться і просто пацієнтам, які зламали кінцівку, тощо. Ця компанія вже передала 70 комплектів такого одягу у лікарню ім. Руднєва. Зі свого боку, розповім профільним департаментам про ці адаптивні комплекти», — зазначив Олександр Санжара.
![](https://i.most-dnepr.info/039/48/65f075c4a923e.jpeg)
Адаптивний одяг уже можна замовити за телефоном: +380 73 113 46 27.
![](https://i.most-dnepr.info/069/42/65f075e209bec.jpeg)
На це швацьке виробництво необхідні працівники. Інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міськради шукає людей, які вчаться на короткотермінових курсах за фахом «швачка», аби їх працевлаштувати.
![](https://i.most-dnepr.info/081/32/65f075ee81aff.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/090/51/65f075f7f0bf5.jpeg)
Традиційно перевірив черговий по місту і укриття у школі.
![](https://i.most-dnepr.info/106/38/65f07607a7162.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/112/42/65f0760d845c8.jpeg)
«Воно обладнано сантехнікою, є вбиральні з резервним освітленням. У наявності запаси питної води, облаштовані місця для сидіння, є аптечки та вогнегасники», — розповіла директорка СЗШ № 2 Наталя Пшенічнікова.
![](https://i.most-dnepr.info/125/25/65f0761a8cf5a.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/031/49/65f0763ba151d.jpeg)
«Укриття розраховане на 525 осіб. Будівля ця зведена у 1937 році. Підвал уже був розрахований під укриття. Тут є все необхідне для перебування дітей під час повітряної тривоги. Ба більше, тут можуть перебувати й мешканці прилеглих до навчального закладу будинків. Побаченим задоволений», — підсумував черговий по місту.