Увага! У Дніпрі з 8 травня зміниться робота електротранспорту, а зовнішнє освітлення працюватиме в скороченому режимі

У звʼязку з нічним масованим обстрілом обʼєктів енергетики з боку країни-терориста та потребою у скороченні енергоспоживання, на прохання «Обленерго» з 18:00 буде скорочено кількість електротранспорту на маршрутах міста на 30%. Також у разі віялових відключень тягових підстанцій електротранспорту можливі оперативні зміни в схемах руху трамваїв і тролейбусів, або припинення руху за маршрутами. Увесь електротранспорт переведено на оперативний режим роботи. У зв'язку з цим, по всім напрямкам роботи електротранспорту буде посилено работу автобусів. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

Увага! У Дніпрі з 8 травня зміниться робота електротранспорту, а зовнішнє освітлення працюватиме в скороченому режимі

Також місто змушене включати зовнішнє освітлення в скороченому режимі. Від 8 травня з 21-00 до 24-00 буде працювати лише 30 відсотків світильників по всьому місту, окрім мостів. Такі дії зменшать навантаження на енергосистему нашої країни. Роботу зовнішнього освітлення в повному режимі буде відновлено одразу ж після покращення ситуації в енергосистемі країни.

«Для зменшення наслідків та запобігання подальших відключень споживачів, просимо всіх мешканців міста у вечірній час зменшити кількість споживання електроенергії. Дякуємо за розуміння!»,- закликають у пресслужбі міськради.