Задля поширення та розвитку підприємництва КП «Центр підтримки бізнесу» починає працювати з головами громад

Партнерство бізнесу, виконавчої влади та населення – це запорука успіху економічного розвитку будь-якої громади, кажуть у КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР. Така тристороння співпраця дозволить покращити бізнес-середовище в Дніпропетровській області та розбудувати ефективну інфраструктуру підтримки малого і середнього підприємництва. Саме задля досягнення цієї мети КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської обласної ради включило до своєї програми на 2021-2022 роки роботу над мотивацією та організацією навчання для голів об'єднаних територіальних громад.

Команда «Центру підтримки бізнесу» переконана – така робота сьогодні вкрай необхідна для сприяння розвитку підприємництва на місцях.

«Ми впевнені, що партнерство бізнесу, виконавчої влади та населення є запорукою успіху економічного розвитку будь-якої громади. Для цього кожна зі сторін повинна старатися краще розуміти завдання і потреби одна одної, а далі разом діяти для створення синергії та взаємної користі.

Команда Центру розуміє, що влада громади різними методами може і повинна просувати ідею підприємництва серед дітей, молоді, службовців та пенсіонерів. Це сприятиме тому, що більше людей в громаді захоче брати на себе відповідальність та займатись підприємництвом. Самі ж підприємці, які вже працюють й сплачують податки, будуть бачити свій внесок та відчують свою важливість. Вони розумітимуть, що бути підприємцем – це престижно, адже саме представники малаго та середнього бізнесу створюють робочі місця, надають корисні послуги, виробляють якісні товари, сплачують податки (з яких далі фінансується освіта, медицина тощо), заробляють прибутки, є творцями та лідерами», - кажуть у КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» ДОР.

До того ж у Центрі додають, що саме підприємці сьогодні напряму впливають на добробут мешканців та комфорт проживання в громаді.

Зацікавленість адміністрацій громад в успішному розвитку підприємництва на своїх територіях буде виражена підтримкою та наданням різних інструментів, кажуть у Центрі. Ці інструменти допоможуть збільшувати ефективність та зміцнювати конкурентоздатність локального бізнесу. До того, адміністрації зможуть створювати сприятливі умови та активно працювати над залученням інвестицій від внутрішніх (діючі підприємці та населення) та зовнішніх інвесторів, надаючи консультаційну, інформаційну та організаційну підтримку.

Активізувати тристоронню співпрацю між бізнесом, виконавчою владою та населенням «Центр підтримки бізнесу» ДОР почне вже 22 жовтня. Саме у цей день фахівці Центру вирушать з робочим візитом до Чернеччинської громади, де запланована зустріч з головою та підприємцями громади.