«Звернулись до міськради. Бачимо, що нас почули», — дніпрянка про ліквідацію стихійного сміттєзвалища по вул. Академіка Янгеля

У Дніпрі триває робота з ліквідації стихійних сміттєзвалищ. Ними вважають відходи, власника яких неможливо визначити. Такі території обстежують представники районних адміністрацій, після чого їх прибирають співробітники ТОВ «Екологія-Д» згідно з договором. Сьогодні комунальники працювали по вул. Академіка Янгеля, 77. Тут утворили звалище з побутових відходів приблизно 100 метрів кубічних.
«Звертались до міськради щодо цього звалища. Бачу, що нас почули, і це чудово. Звісно, я розумію, що це звалище утворилось через самих мешканців, які скидають сюди відходи. Хочеться, аби вони розуміли, що чистота починається з кожного з нас», — розповіла місцева мешканка Дарʼя.


«Щодня близько 500 комунальників прибирають вулиці міста. З початку квітня ліквідовано вже 13 стихійних сміттєзвалищ, це 1200 тонн відходів. Залучають фронтальний навантажувач та декілька самоскидів. Також за потреби виконуємо ручне прибирання. На ліквідацію одного сміттєзвалища йде від дня до тижня. Все залежить від обʼємів», — каже Тетяна Левачова, начальниця відділу екологічного контролю управління комунальної екології департаменту екологічної політики Дніпровської міськради.
Щодо ліквідації сміттєзвалищ, можна звертатися на Єдину гарячу лінію Дніпровської міської ради:

056-732-12-12, 095-732-12-12, 096-732-12-12, 073-732-12-12.