Спортсмени Дніпропетровщини здобули «золото» на чемпіонаті України з вільної боротьби

У Києві пройшов чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок. У турнірі взяли участь понад 300 борців з усіх областей. Здобуток спортсменів Дніпропетровщини – 6 медалей. Серед них 2 – золоті. Про це сповістили у Дніпропетровській ОДА.

«За першість боролися дівчата у десяти вагових категоріях, а чоловіки – у дев'яти. Перші місця на чемпіонаті отримали Ілона Прокопевнюк та Анастасія Осняч. Срібні медалі вибороли Анастасія Кравченко, Романа Вовчак та Муразі Мчедлідзе. Бронзовим призером став Ісмаїл Бунятов», – відзначив директор департаменту молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников.

Він додав, що у командному заліку збірна Дніпропетровщини посіла 5 місце. Регіон представляли 14 спортсменів.