Аеропорт в Кривому Розі планують відновити до кінця 2022 року

8 червня із робочим візитом на Дніпропетровщину прибув Президент України Володимир Зеленський. Гарант відвідав своє рідне місто Кривий Ріг. Разом із головою Дніпрпетровської обласної ради Миколою Лукашуком, очільником Дніпро ОДА Валентином Резніченко, заступником керівника Офісу Президента Кирилом Тимошенко, міським головою Кривого Рогу Костянтином Павловим, міністром інфраструктури Олександром Кубраковим, представниками Укравтодору та ін. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

Аеропорт в Кривому Розі планують відновити до кінця 2022 року

Голова держави оглянув об’єкти, які споруджують та реконструюють у межах програми «Велике будівництво».

Зокрема, це міжнародний аеропорт міста Кривий Ріг.

«Летовище, якому понад 40 років, має бути оновлене до кінця наступного року. Нині у планах - реконструкція злітно-посадкової смуги із заміною інженерного та світлового обладнання, та ремонт перонів. В майбутньому тут з‘явиться нове навігаційне та метеорологічне обладнання. Паралельно з цим відбуватиметься реконструкція будівлі терміналу аеропорту. Її вартість – 300 млн грн. 400 пасажирів за годину - саме стільки зможе обслуговувати летовище після реконструкції», — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Також Президент оглянув стан будівництва стадіону «Металург», який має стати сучасним спортивним об‘єктом, що відповідає високим світовим стандартам.

«Металург» — знакове місце для Кривого Рогу. Саме тут фанати в різні роки бачили легендарні матчі: протистояння Шахтаря та Динамо, Дніпра та Бордо, Кривбасу та Парми. Але спортивна арена не може зберігати свою велич, якщо не бачила суттєвої реконструкції протягом десятиліть. Програма Президента «Велике будівництво» дала шанс не просто оновити, а повністю переробити важливий для міста спортивний об‘єкт. Цьогоріч держава виділила на реконструкцію «Металургу» 200 мільйонів гривень, з обласного бюджету Дніпропетровщини - майже 52 мільйони», — розповів голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Також Володимир Зеленський оглянув завершення будівельних робіт на автодорозі державного значення Н-11 Дніпро – Миколаїв від Кривого Рогу до селища міського типу Кринички та ділянкою автошляху М-04 Знам'янка – Луганськ – Ізварине.

«Ми будуємо круті дороги! Маємо продовжувати, адже люди чекають нових і якісних доріг. Всього у межах програми «Велике будівництво» цьогоріч у Дніпропетровській області плануємо відремонтувати 387 км автошляхів», – наголосив Володимир Зеленський.

Темы: