Кожен із нас може врятувати чиєсь життя, не прикладаючи багато зусиль: директор ГО Старт – Дніпро закликає дніпрян приєднуватись до донорського руху

25 лютого на базі Biopharma Plasma Дніпро за підтримки президента обласної та міської федерацій легкої атлетики Марини Філатової та активістів бігового клубу START DNIPRO, відбувся Донорський День Легкоатлета. Проведення Донорського Дня Легкоатлета має на меті звернути увагу на таку важливу соціальну справу як донорство і допомога дітям та надихнути людей приєднатися до донорського руху Дніпра. Про це стало відомо на місці подій.

Кожен із нас може врятувати чиєсь життя, не прикладаючи багато зусиль: директор ГО Старт – Дніпро закликає дніпрян приєднуватись до донорського руху
Крім того, метою Федерацій легкої атлетики є сприяння формуванню здорового способу життя, розвитку фізичних і морально-вольових якостей людей, що цілком співпадає з цілями та напрямком діяльності Biopharma Plasma Дніпро.

Директор ГО Старт -Дніпро Павло Балабанов вважає, що кожен із нас може врятувати чиєсь життя, не прикладаючи багато зусиль.

6037ae2de65ef.jpg

«Дізнавшись про благодійну акцію, завдяки, якій ми можемо допомогти дітям, вирішив взяти участь. Адже ми стежимо за своїм здоров'ям і можемо ним поділитися з кимось. Подібні заходи потрібні на постійній основі, адже є люди, яким потрібна допомога - онкохворим та недоношеним дітям. Заради них ми сьогодні і прийшли», - розповів він.

Павло Балабанов зазначив, що донорський рух потрібно популяризувати і показувати, що в цьому немає нічого складного для кожного з нас.

6037ae3ee19c9.jpg

«Для, щоб бути донором плазми і допомогти дітям - не потрібно прикладати багато зусиль», - зазначив він.

Всіх бажаючих стати донорами плазми запрошують в Biopharma Plasma Дніпро, яка знаходиться за адресою: Дніпро, пр. Б. Хмельницького, 17.

Центр працює з 08:00 до 16:00 по буднях, в суботу з 08:00 до 15:00.

Для запису і консультацій працює call-centre: (067) 155-48-28, (063) 528-63-36.

6037ae4754f72.jpg

Нагадаємо, Biopharma Plasma Дніпро, входить в мережу найсучасніших сертифікованих плазмацентрів України компанії Biopharma Plasma. Центри займаються заготівлею та переробкою плазми донорів. Наразі Biopharma Plasma Дніпро є ініціатором соціальних проектів, що спрямовані об’єднувати прогресивні сили суспільства, що готові на благочинну допомогу дітям – «ДОПОМОЖИ НАРОДИТИСЯ ДИТИНІ» та «ДОПОМОЖИ ОНКОХВОРІЙ ДИТИНІ».