Майже пів сотні дронів та вантажівки Mercedes Unimog: Дніпро доправив Силам оборони чергову партію техніки

Дніпро залишається лідером з допомоги Силам оборони. Щотижня місто надає військовим великі партії необхідної техніки, а також автівки та інше оснащення. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.
Нині бійці отримали ще майже пів сотні дронів. Переважно це затребувані FPV-моделі. Також до партії увійшли майже два десятки тепловізійних монокулярів та комплектів «Нічний водій». А ще — понад чверть сотні планшетів, іншої комп’ютерної техніки та зарядних станцій. 


«Нам допомагає мер міста. Ми дуже вдячні йому за забезпечення кожного разу, коли ми звертаємося за таким важливим, як автомобілі, дрони, котрі на передньому краї фактично рятують життя та допомагають у тому, щоб не проривалася наша оборона. Велика вдячність», — говорить начальник штабу одного з батальйонів Сергій. 
Крім цього, на передову доправили 8 вантажівок, половина з яких — Mercedes Unimog, що відомі своєю високою прохідністю та витривалістю до навантажень. Нині Дніпро чи не єдине місто, яке їх закуповує. 
«Дійсно хороший транспорт, на передньому краї вони дуже потрібно. В першу чергу, щоб вивозити чи завозити допоміжне спорядження для бійців», — говорять військові. 
Зі свого боку, мер Дніпра Борис Філатов наголосив: місто і надалі робитиме все, аби купувати для українських оборонців те, що вони замовляють. 

«Нинішня партія техніки — комплексна. Тут устаткування одразу для пʼяти військових частин. Працюватимемо далі. Допомога фронту від Дніпра залишатиметься такою ж системною, як і торік», — сказав Філатов.