В області презентують проєкт «Дніпро патріотичний»

Дніпропетровщина долучилася до всеукраїнської акції «Патріотичні екскурсії Україною». У трьох містах області покажуть «панорамний» документальний фільм з Музею АТО. Розкажуть про сучасну історію краю та його захисників. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

В області презентують проєкт «Дніпро патріотичний»
«Аби ще більше розповісти мешканцям регіону про сторінки сучасної історії проводимо патріотичну акцію. Представимо у містах області популярний туристичний маршрут. Розкажемо про шляхи бойової слави наших захисників», – зазначила начальниця управління культури, туризму, національностей і релігій ДніпроОДА Наталія Першина.Виїзні патріотичні екскурсії проведуть у Кам’янському, Кривому Розі та Нікополі. Презентуватимуть туристичні об’єкти за маршрутом «Дніпро патріотичний». Зокрема, музей «Громадянський подвиг Дніпропетровщини у подіях АТО», Алею пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих воїнів АТО. А ще Прапор України на 72-метровому флагштоці.

У кожному місті, де пройде акція, встановлять великий намет, розміром 11 на 11 метрів. Там облаштують панорамний кінотеатр. 


На усіх чотирьох стінах транслюватимуть фільм із Музею АТО «Дніпро – форпост України». Досягти ефекту «відео на 360 градусів» допоможуть 8 проєкторів.

Патріотична акція у Кам’янському розпочнеться 29 жовтня. Триватиме три дні. Намет стоятиме на центральній площі за адресою Петра Калнишевського, 2.

Далі шатер переїде до Кривого Рогу. Він буде відкритий для відвідувачів з 5 до 7 листопада. В Нікополі до «кінонамету» запрошують 12-14 листопада.

Локації працюватимуть з 11 до 19 години. Вхід – вільний для усіх охочих. Відвідувачів пускатимуть невеликими групами. Обов’язкова умова – наявність сертифіката про повну вакцинацію. Альтернатива – негативний тест на коронавірус, якому не більше 72 годин. А ще на вході мірятимуть температуру.