Дніпропетровщина — один із найпотужніших регіонів України, лідер в багатьох показниках соціально-економічного розвитку, - президент України

Приводом для зустрічі стало засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад, яке очолив Президент Володимир Зеленський. Захід розгорнули на базі новозбудованого спортивного центру «Олімпійський дім». Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровськіій обласній раді.

Дніпропетровщина — один із найпотужніших регіонів України, лідер в багатьох показниках соціально-економічного розвитку, - президент України
«Дніпропетровщина — один із найпотужніших регіонів України, лідер в багатьох показниках соціально-економічного розвитку. Тож, де, як не тут, починати говорити та знаходити «рецепти успіху» для решти регіонів України», — зазначив у промові Володимир Зеленський.

Учасники засідання обговорили питання децентралізації на місцях, вакцинації від коронавірусу, інвестиційних проєктів Дніпропетровщини, які зводять в рамках програми «Великого будівництва».

Говорили про індустріальні парки (зокрема той, що зводитимуть в Кривому Розі), необхідності запровадження систем зважування в русі (WIM), зведення сміттєпереробних заводів тощо.

«Уряд готує зміни до Конституції України. Ймовірно, скоро ми отримаємо нову редакцію Закону про місцеве самоврядування. Всі органи місцевого самоврядування отримають право на створення власних виконавчих органів. А Конгрес має стати центральним майданчиком для узгодження пропозицій щодо цих змін. Він має слугувати не лише для обговорення тих чи інших питань, але і для втілення всіх ідей», — зазначив голова Дніпропетровської облради Микола Лукашук.

Під час заходу присутні також обрали Голову Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад. Ним став очільник Одеської ОДА Сергій Гриневецький, його заступники — голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва та очільник Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
Темы: